26 listopadu, 2021

Zájem o práci v realitách roste. Láká svoboda a příležitost.

V Česku roste počet lidí, kteří se chtějí stát realitním makléřem. Může za to zejména koronavirová pandemie a stoupající atraktivita tohoto oboru. Čerství makléři přicházejí z velké části z oborů, které epidemie citelně zasáhla. Jako výhody vidí nováčci větší časovou flexibilitu a také finanční jistotu.

Gastronomie, hotelnictví, turismus – zejména z těchto oborů se rekrutují noví realitní makléři, kteří chtějí změnit práci. Důvod je zřejmý, reality během covidu oproti zmíněným odvětvím krizi nepocítily, spíše naopak. Pro představu realitní síť RE/MAX během prvních šesti měsíců letošního roku prodala nemovitosti za 14,77 miliard korun, oproti prvnímu pololetí 2020 navýšila obrat o 48 %. Kontinuální růst společnosti navíc trvá už šestnáct let.

Makléře nemůže dělat každý, ani to ale nováčky neodradí. Zájemce o profesi realitního makléře čeká na začátku zkouška, bez které se neobejdou. Zejména v této době totiž po splnění zkoušky ocení možnost práce z domova, stabilní výdělky a také to, že jsou téměř pánem svého času.

Kde nás najdete

Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3

Zavolejte nám


Napište nám


Sociální sítě a myapartmentphone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram