27 října, 2021

Výhody exkluzivní smlouvy

Prodej pouze přes jednu společnost - RE/MAX

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je remax-1024x538.jpg.

Motivace k co nejlepšímu výsledku

Makléř je motivován k prodeji za co nejvýhodnějších podmínek pro klienta. Může se zaměřit na různá inzertní média, na důkladný popis a prezentaci nemovitosti.

Kvalifikace kupujícího

RE/MAX makléři mají povinnost v případě exkluzivních zastoupení důkladně prověřit všechny zájemce před prohlídku.

Jednání s jedním makléřem

Jednáte pouze s jedním makléřem. Máte větší kontrolu nad průběhem prodeje a nad vývojem zakázky. Máte dohodnuty jasné podmínky a jasný způsob prodeje. DŮVĚRA = prostor pro řešení Vašich potřeb a možných obav. Makléř se neobává investovat čas a peníze do efektivní a kvalitní reklamy, protože má jistotu, že se mu investice vrátí.

Prodej přes celou síť RE/MAX

Přestože máte podepsanou smlouvu pouze s jedním makléřem, nemovitost je nabízena i všemi ostatními makléři RE/MAX, avšak za stále stejných podmínek (rozdíl oproti otevřeným nabídkám s různými kancelářemi). Makléř zastupuje exkluzivně pouze jednu stranu, a to prodávajícího. Získáváte výhody exkluzivní spolupráce (větší péči, investici do propagace a prodeje ze strany realitní kanceláře) a zároveň je nemovitost nabízena celou sítí kanceláří RE/MAX (více než 100 RK)

Kde nás najdete

Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3

Zavolejte nám


Napište nám


Sociální sítě a myapartmentphone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram